Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ezra

Është emri yt Ezra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Esdra, Esdras, Esra, עֶזְרָא
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezer, Eker, Ezar, Egor, Ezri, Ezera, Esger, Ezrah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esra, Esraa, Esri, Ecre, Esrae, Egeria, Esrah, Ezria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:John
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23625 Ezra's në Facebook. Pozicioni #2986
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore polonisht emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga EzraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezra? Voto për emrin tënd