Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egor

Është emri yt Egor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivarr
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezer, Ezra, Eker, Ezar, Ezri, Ezera, Esger, Ezrah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esra, Esraa, Esri, Ecre, Esrae, Egeria, Esrah, Ezria
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2795 Egor's në Facebook. Pozicioni #16068
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga EgorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egor? Voto për emrin tënd