Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ezri

Është emri yt Ezri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezer, Ezra, Eker, Ezar, Egor, Ezera, Esger, Ezrah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esra, Esraa, Esri, Ecre, Esrae, Egeria, Esrah, Ezria
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Ezri's në Facebook. Pozicioni #66359
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga EzriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezri? Voto për emrin tënd