Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esdras

Është emri yt Esdras? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ezra
Djem me tinguj të ngjashëm:Eustorgios, Eustorgio, Ektoras, Eustorgius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eys.. Turkey
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1100 Esdras's në Facebook. Pozicioni #31924
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga EsdrasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esdras? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esdras? Voto për emrin tënd