Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Esteri

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Esteri.
Është emri yt Esteri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Easter, Esdra, Ejder, Ektor, Ector
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ester, Estera, Estere, Estri, Eszter, Eastre, Eostre, Easther
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Esteri's në Facebook. Pozicioni #630273
Kategoritë:Emra finlandeze - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EsteriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esteri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esteri? Voto për emrin tënd