Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Estere

Është emri yt Estere? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Easter, Esdra, Ejder, Ektor, Ector
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ester, Estera, Esteri, Estri, Eszter, Eastre, Eostre, Easther
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Estere's në Facebook. Pozicioni #182860
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EsterePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estere? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estere? Voto për emrin tënd