Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boris

Është emri yt Boris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Borya, Borys, Борис
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock, Burg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 92 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56845 Boris's në Facebook. Pozicioni #1506
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore çek emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga BorisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boris? Voto për emrin tënd