Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bruce

Është emri yt Bruce? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bors, Baris, Brock, Burg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 451050 Bruce's në Facebook. Pozicioni #236
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga BrucePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bruce? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bruce? Voto për emrin tënd