Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brisia

Është emri yt Brisia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brissa, Brisha, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Brisia's në Facebook. Pozicioni #93406
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga BrisiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brisia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brisia? Voto për emrin tënd