Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Burak

Është emri yt Burak? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Zulejha
Facebook:

+/- 16035 Burak's në Facebook. Pozicioni #4053
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga BurakPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Burak? Voto për emrin tënd


Është emri yt Burak? Voto për emrin tënd