Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berk

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berk.
Është emri yt Berk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bare
Djem me tinguj të ngjashëm:Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock, Burg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Berko
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6250 Berk's në Facebook. Pozicioni #8569
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore fa emrat boy - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga BerkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berk? Voto për emrin tënd