Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Briza

Është emri yt Briza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje, Brisia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Briza's në Facebook. Pozicioni #64671
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga BrizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Briza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Briza? Voto për emrin tënd