Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bregje

Është emri yt Bregje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brissa, Brisha, Baraka, Breezy, Brisia
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Bregje's në Facebook. Pozicioni #133069
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga BregjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bregje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bregje? Voto për emrin tënd