Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brecht

Është emri yt Brecht? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Brechje, Brechtje, Bregje, Bregtina, Bregtje
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brigitte, Brigett, Brista, Birgit
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 545 Brecht's në Facebook. Pozicioni #53154
Kategoritë:Emrat gjermanike
Komente nga BrechtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brecht? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brecht? Voto për emrin tënd