Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brigitta

Është emri yt Brigitta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Oud-Iers
Variante:Bridget, Brigit, Brigita, Brita
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brecht, Brigitte, Brista, Brigett, Birgit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5085 Brigitta's në Facebook. Pozicioni #10097
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga BrigittaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brigitta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brigitta? Voto për emrin tënd