Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brugt

Është emri yt Brugt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brucht
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bhraghad, Bruist, Barakat, Birkit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Brugt's në Facebook. Pozicioni #3981283
Kategoritë:
Komente nga BrugtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brugt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brugt? Voto për emrin tënd