Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barakat

Është emri yt Barakat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Barak
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bhraghad, Bruist, Brugt, Birkit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1095 Barakat's në Facebook. Pozicioni #32034
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga BarakatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barakat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barakat? Voto për emrin tënd