Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brigitte

Është emri yt Brigitte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigett, Brista, Birgit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 298 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 153 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 153 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 152 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 265 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 261 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39865 Brigitte's në Facebook. Pozicioni #1958
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga BrigittePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brigitte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brigitte? Voto për emrin tënd