Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brigita

Është emri yt Brigita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brigitta
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista, Birgit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2385 Brigita's në Facebook. Pozicioni #18046
Kategoritë: - Emrat letonisht - Top 100 lituanez emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga BrigitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brigita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brigita? Voto për emrin tënd