Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brigida

Është emri yt Brigida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bridget
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista, Birgit
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2270 Brigida's në Facebook. Pozicioni #18759
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga BrigidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brigida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brigida? Voto për emrin tënd