Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Birgit

Është emri yt Birgit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Birgitta
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brista, Brigett
Vlerësimi:
4/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 120 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11535 Birgit's në Facebook. Pozicioni #5269
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 etiopian emrat - Popular skandinave Emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga BirgitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Birgit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Birgit? Voto për emrin tënd