Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Burket

Është emri yt Burket? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:birkett
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Birkhed, Brigido, Bruist, Bhraghad, Barakat, Brugt, Birkit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Burket's në Facebook. Pozicioni #1285653
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BurketPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Burket? Voto për emrin tënd


Është emri yt Burket? Voto për emrin tënd