Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Birkit

Është emri yt Birkit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:birkett
Djem me tinguj të ngjashëm:Burkett, Burket, Birkhed, Brigido, Bhraghad, Bruist, Barakat, Brugt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brigita, Brigida, Briseida, Brigitta, Brecht, Brigitte, Brigett, Brista
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Birkit's në Facebook. Pozicioni #1294687
Kategoritë:
Komente nga BirkitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Birkit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Birkit? Voto për emrin tënd