Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brita

Është emri yt Brita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brigitta
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Bertha, Berti, Barretta, Birthe, Bharti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2990 Brita's në Facebook. Pozicioni #15269
Kategoritë:Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga BritaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brita? Voto për emrin tënd