Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bart

Është emri yt Bart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bert
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Berty, Burt, Brett, Brodie, Barrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 171 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64060 Bart's në Facebook. Pozicioni #1359
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga BartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bart? Voto për emrin tënd