Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berta.
Është emri yt Berta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Baartje, Barta, Bartelijntje, Bartelina, Barteline, Bartina, Bartje, Bertalina, Berteli, Bertelyntje, Bertha, Berthy, Bertina, Bertine, Bertineke
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe, Bharti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9470 Berta's në Facebook. Pozicioni #6162
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga BertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berta? Voto për emrin tënd