Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brad

Është emri yt Brad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bradley or Bradshaw. Brad Pitt
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie, Barrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 753465 Brad's në Facebook. Pozicioni #125
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga BradPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brad? Voto për emrin tënd