Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bela

Është emri yt Bela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Izabela, Ester
Facebook:

+/- 10985 Bela's në Facebook. Pozicioni #5503
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat e shkurtër
Komente nga BelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bela? Voto për emrin tënd