Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Billy

Është emri yt Billy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Bolu, Billie, Bell, Bela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 499000 Billy's në Facebook. Pozicioni #214
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore italian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga BillyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Billy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Billy? Voto për emrin tënd