Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bole

Është emri yt Bole? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Boale, Boele, Boelie, Boelo
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell, Bela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Bole's në Facebook. Pozicioni #73296
Kategoritë:
Komente nga BolePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bole? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bole? Voto për emrin tënd