Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blue

Është emri yt Blue? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Beulah, Belia, Bayle, Balou, Blauwe
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 59380 Blue's në Facebook. Pozicioni #1450
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga BluePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blue? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blue? Voto për emrin tënd