Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Belia

Është emri yt Belia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Beeldje, Beeltje, Beeltsje, Beliana, Belina
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Bayle, Balou, Blauwe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1740 Belia's në Facebook. Pozicioni #22793
Kategoritë:Emrat Çeke
Komente nga BeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Belia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Belia? Voto për emrin tënd