Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bel

Është emri yt Bel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou, Blauwe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8540 Bel's në Facebook. Pozicioni #6672
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga BelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bel? Voto për emrin tënd