Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bill

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bill.
Është emri yt Bill? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Bul, Bole, Billy, Ba'al, Bolu, Billie, Bell, Bela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1167580 Bill's në Facebook. Pozicioni #67
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore çek emrat boy - Popullore korean emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga BillPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bill? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bill? Voto për emrin tënd