Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wilhelm

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wilhelm.
Është emri yt Wilhelm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:William
Variante:Bill, Billy, Guglielmo, Guilhelmina, Guilielmus, Guillaumette, Guillelmine, Guillelmo, Guillelmus, Guillermo, Guillulmine, Gwylim, Ilma, Liam, Vilém, Viliam, Villaume, Vilmos, Wiel, Wilhelmijna, Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhelmus, Willelmus, Willem, Willemette, Willemien, Willemijn, Willemijne, Willeminus, Willemke, Wilmy, Wim, Wimke, Wymkje
Djem me tinguj të ngjashëm:William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam, Willian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5870 Wilhelm's në Facebook. Pozicioni #9008
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 7 shkronja - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga WilhelmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilhelm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilhelm? Voto për emrin tënd