Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wiel

Është emri yt Wiel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wil, Wael, Wail, Wiley, Waail, Wilu, Wille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Willow, Waliyah, Wallaa
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Wiel's në Facebook. Pozicioni #161235
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wiel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wiel? Voto për emrin tënd