Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Will

Është emri yt Will? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the name William. Will Smith
Variante:Willis
Djem me tinguj të ngjashëm:Wiel, Wil, Wael, Wail, Wiley, Waail, Wilu, Wille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Willow, Waliyah, Wallaa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 462700 Will's në Facebook. Pozicioni #230
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga WillPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Will? Voto për emrin tënd


Është emri yt Will? Voto për emrin tënd