Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wiley

Është emri yt Wiley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wiel, Wil, Wael, Wail, Waail, Wilu, Wille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Willow, Waliyah, Wallaa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6430 Wiley's në Facebook. Pozicioni #8377
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1916
Komente nga WileyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wiley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wiley? Voto për emrin tënd