Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Willow

Është emri yt Willow? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wiel, Wil, Wael, Wail, Wiley, Waail, Wilu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Waliyah, Wallaa, Willya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15620 Willow's në Facebook. Pozicioni #4145
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WillowPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willow? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willow? Voto për emrin tënd