Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wail

Është emri yt Wail? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wiel, Wil, Wael, Wiley, Waail, Wilu, Wille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Willow, Waliyah, Wallaa
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2310 Wail's në Facebook. Pozicioni #18466
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër
Komente nga WailPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wail? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wail? Voto për emrin tënd