Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Willie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Willie.
Është emri yt Willie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:William.
Variante:Willy
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wiel, Wil, Wael, Wail, Wiley, Waail, Wilu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willow, Waliyah, Wallaa, Willya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 148805 Willie's në Facebook. Pozicioni #667
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga WilliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willie? Voto për emrin tënd