Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Willis

Është emri yt Willis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Will
Djem me tinguj të ngjashëm:Wells, Wallace, Wolke, Welch, Welsh, Wallis, Wilse, Wills
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilga, Welsa, Willij, Wilske, Waleska, Wolkje, Willize, Willisa
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16010 Willis's në Facebook. Pozicioni #4059
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore korean emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga WillisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willis? Voto për emrin tënd