Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wells

Është emri yt Wells? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Willis, Wallace, Wolke, Welch, Welsh, Wallis, Wilse, Wills
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilga, Welsa, Willij, Wilske, Waleska, Wolkje, Willize, Willisa
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2175 Wells's në Facebook. Pozicioni #19313
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga WellsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wells? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wells? Voto për emrin tënd