Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wilhelmina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wilhelmina.
Është emri yt Wilhelmina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan, Wilone
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4870 Wilhelmina's në Facebook. Pozicioni #10415
Kategoritë:Emra gjermanë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga WilhelminaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilhelmina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilhelmina? Voto për emrin tënd