Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wilma

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wilma.
Është emri yt Wilma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan, Wilone
Vlerësimi:
4/5
yje 159 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 141 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65165 Wilma's në Facebook. Pozicioni #1337
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 suedez emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga Wilma


Vilma ( 35 vjeç) 2017-01-21
jete

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilma? Voto për emrin tënd