Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilhelmine

Është emri yt Wilhelmine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmina, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan, Wilone
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Wilhelmine's në Facebook. Pozicioni #114816
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WilhelminePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilhelmine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilhelmine? Voto për emrin tënd