Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Willhelm

Është emri yt Willhelm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:wil helm
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willam, Willian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Willhelm's në Facebook. Pozicioni #178178
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WillhelmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willhelm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willhelm? Voto për emrin tënd