Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me William

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit William.
Është emri yt William? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gillermo, Guillelmina, Gulielma, Gwilym, Lyam, Vil, Wilhelm, Willey, Williamina, Williamon
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam, Willian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 357 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 225 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 224 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 224 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 319 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 313 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1186955 William's në Facebook. Pozicioni #65
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore korean emrat boy
Komente nga WilliamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt William? Voto për emrin tënd


Është emri yt William? Voto për emrin tënd