Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wim

Është emri yt Wim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Win, Winn, Wyman, Wynne, Won, Waymon, Wynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Wyona, Winna, Winnie, Wimma, Wynona, Waman, Winni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6880 Wim's në Facebook. Pozicioni #7957
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy
Komente nga WimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wim? Voto për emrin tënd