Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wynne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wynne.
Është emri yt Wynne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wynn
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Win, Winn, Wim, Wyman, Won, Waymon, Wynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Wyona, Winna, Winnie, Wimma, Wynona, Waman, Winni
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3610 Wynne's në Facebook. Pozicioni #13177
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WynnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wynne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wynne? Voto për emrin tënd